Marcin Woźniak

Nazywam się Marcin Woźniak. Urodziłem się 14.03.1984 roku w Piszu. Aktualnie od ponad 7 lat jestem związany z Olsztynem. Jestem absolwentem Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie.

Ukończyłem studia magisterskie z fizjoterapii, oraz studia podyplomowe z dietetyki.

Swoją przygodę z branżą fitness rozpocząłem już na trzecim roku studiów licencjackich z fizjoterapii. Praca w fitness klubie Sylwetka oraz w fitness klubie Kinetic w Olsztynie dała mi ogromne możliwości pracy praktycznej z klientami oraz sposobność poznania wspaniałych ludzi nastawionych na sport oraz zdrowe odżywianie.

W trakcie studiowania fizjoterapii poszukiwałem szkoleń zgłębiających moją wiedzę z zakresu metodyki treningu siłowego, aerobowego, anaerobowego oraz innych form aktywności fizycznej. Odkąd pamiętam zawsze było mi mało i wiedzy i praktyki jaką mieli inni trenerzy najlepsi w Polsce oraz na Świecie, na których się wzorowałem.

Ukończyłem kurs instruktora sportu, specjalizację z zakresu kulturystyki, następnie kurs trenera personalnego oraz sędziego w kulturystyce i fitness.

Przez kolejne lata przeplatały się kursy z zakresu treningu oraz fizjoterapii, a także studia podyplomowe z dietetyki. Pęd do wiedzy był tak wielki, że trwa do dziś.

Ukończyłem kurs terapii manualnej holistycznej Andrzeja Rakowskiego, kursy z zakresu tkanek miękkich, stabilizacji kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Kursy z Kinesiotapingu, tapingu sztywnego.

Ostatnim najświeższym szkoleniem było pierwsze w Polsce szkolenie z zakresu przygotowania motorycznego przeprowadzone przez amerykańską firmę Athletes’ Performance- teraz Exos. Niesamowicie potężna dawka wiedzy do nauczania i przygotowania motorycznego sportowca do danej dyscypliny sportu, połączona z profilaktyką przeciwurazową. Tu osoba trenera Remigiusza Rzepki jako mentora w Polsce z treningu funkcjonalnego według koncepcji FMS, dzięki Niemu odbyło się to szkolenie.

Dalej podążam drogą edukacji i praktyki z najlepszymi osobami z branży, by być bardziej skutecznym fizjoterapeutą oraz trenerem personalnym.

Jestem współtwórcą „Personal Trainers” – firmy działającej w Olsztynie, Łodzi oraz Warszawie.

Na co dzień jestem trenerem takich sportowców jak: Krzysztof Hołowczyc (kierowca rajdowy, aktualnie startujący w rajdzie Dakar), Przemysław Opalach(bokser: 13-2, 12 KO), Mikołaj Borkowski (tenisista pracujący i trenujący w USA).

W skład mojej oferty wchodzą:

-Kompleksowa rehabilitacja : pourazowa, pooperacyjna, przygotowanie do planowanej operacji ortopedycznej.
-Powrót do sportu po kontuzji, operacji.
-Terapia zespołów bólowych kręgosłupa.
-Funkcjonalny trening medyczny
-Przygotowanie motoryczne w sporcie
-Treningi siły, mocy i szybkości w sporcie
-Treningi oraz dieta redukujące tkankę tłuszczową

Oraz specjalistyczne usługi:
-Trening respiracyjny/ oddechowy – Spirotiger
-Pomiary mocy, siły i szybkości – Myotest
-Pomiary składu budowy ciała

Od niedawna rozpocząłem współpracę z właścicielem tej strony trenerem Pawłem Pszczółkowskim.

Myślę, że wspólnie z Pawłem oraz Mateuszem odpowiedzialnym także za trening stworzymy kilka ciekawych projektów oraz pomożemy wielu osobom w bardzo kompleksowym zakresie.

Zapraszam serdecznie do współpracy.

Ze sportowym pozdrowieniem

Marcin Woźniak

więcej informacji pod nr tel 501 255 535 oraz na stronie http://www.personal-trainers.pl/trener-personalny/marcin-wozniak/

2 Responses to Marcin Woźniak

  1. Gosia says:

    Marcin coraz bardziej mi imponujesz :))) Świetnie !

  2. Bogna says:

    Marcin-super trener. Dobry efekt w krotkim czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>