2012-12-02

Wróżby andrzejkowe za nami. :) Każdemu uczestnikowi zBiegiemNatury podczas wróżb z wosku wyłoniła się figurka biegacza. :) Aby przepowiedni stało się zadość, wiele osób pojawiło się tradycyjnie, co niedziele o 11.00, przy kładce Żubra nad Jeziorem Długim. Spotkaliśmy się w gronie 38 osób, po czym ruszyliśmy w stronę mostu, na którym zrobiliśmy kilka ćwiczeń rozciągających. Następnie udaliśmy się na śródleśną ścieżkę, gdzie uczestnicy akcji mogli poznać nowe ćwiczenia ogólnorozwojowe, przygotowane przez zaproszonego gościa, jakim była biegaczka, wielokrotna Młodzieżowa Mistrzyni Polski Aleksandra Lisowska z AZS UWM Olsztyn. Zajęcia były o tyle interesujące, że ćwiczyliśmy nie tylko indywidualnie, ale również w parach, co stanowiło element integrujący uczestników zajęć zBN. Podskoki, skłony i skręty tułowia oraz różne ćwiczenia stabilizujące – takie formy aktywności dominowały w dzisiejszym dniu. Jednak największe zainteresowanie wzbudziły ćwiczenia z przyrządem, jakim był korek do butelki, który miał zastąpić piłkę lekarską. Wszyscy świetnie się bawili, a zajęcia skończyły się spokojnym biegiem w kierunku kładki Żubra, gdzie wspólnie zrobiliśmy kilka ćwiczeń z elementami fitnessu.

Podczas dzisiejszego spotkania wyłonieni zostali zwycięzcy konkursu na indywidualny plan treningowy, przygotowujący biegacza pod konkretny ‘start’.

3 Responses to 2012-12-02

  1. Kiso says:

    I tym biegaczem nie byłem niestety ja :( A taki piękny start sobie wybrałem :D

  2. monia says:

    super treningi :) pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>