Oferta „Nie żyję po to by biegać, lecz biegam po to by żyć.”

Trener Paweł Pszczółkowski – więcej o mnie…

Pragniesz zmienić swoją monotonną codzienność w niepowtarzalny cykl dnia?

Pragniesz rozpocząć swoją życiową przygodę z bieganiem?

Pragniesz dołączyć do fantastycznej społeczności biegowej?

Pragniesz przygotować się do konkretnych zawodów biegowych?

Pragniesz poprawić swoje rekordy życiowe na różnych dystansach?

Pragniesz biegać wciąż coraz lepiej i lepiej?

Dołącz do Pszczółkowski Team!!!

Oferuję kompleksowe treningi biegowe, obejmujące cotygodniowy indywidualny plan treningowy, układany stosownie do predyspozycji, umiejętności oraz celów sportowych każdego zawodnika. Każdy zawodnik jest inny, dlatego tak bardzo istotne jest indywidualne podejście. W związku z powyższym, pierwszym etapem, który w zasadzie jest warunkiem dalszej udanej współpracy, jest poznanie zawodnika. Przeprowadzenie indywidualnego wywiadu, pozwala mi na wstępne dostosowanie odpowiedniego systemu treningowego. Wraz z upływem czasu, a co za tym idzie wraz z coraz lepszą znajomością predyspozycji oraz potencjału biegowego danej osoby, systemy treningowe uzupełniane są o dodatkowe elementy ogólnorozwojowe, szybkościowe, sprawnościowe i inne specjalistyczne.

Każdy zawodnik może liczyć na indywidualne spotkania trenerskie, w trakcie których:

- obejrzę trening,

- wychwycę błędy w technice biegu,

- wprowadzę nowe ćwiczenia korygujące błędy techniczne,

- zademonstruję prawidłową technikę wykonywania poszczególnych elementów treningu.

Oferuję również spotkania na siłowniach, zarówno w strefie cardio, jak i w strefie siłowej. Podczas spotkań przeprowadzam indywidualne ćwiczenia w zakresie treningu personalnego. Co więcej, udzielę rad odnośnie prawidłowego żywienia i suplementacji w diecie sportowej. Pomogę również dobrać odpowiednie obuwie, dostosowane do techniki biegu zawodnika. Ponadto, udzielę pomocy w doborze odzieży sportowej, odpowiednio do danej pory roku.

Stały kontakt z zawodnikami pozwala mi na bieżącą weryfikację planów treningowych, w przypadkach złego samopoczucia zawodnika lub innych okolicznościach niesprzyjających wykonaniu danej jednostki treningowej. Treningi na przyszły tydzień układane są po zapoznaniu się ze sprawozdawczością z treningów wykonanych przez zawodnika w ostatnim tygodniu. Treningi rozpisywane są w każdą niedzielę wieczorem i wysyłane zawodnikowi w formie elektronicznej.

PRZYGOTUJĘ PLAN TRENINGOWY RÓWNIEŻ DLA CIEBIE!!!

Zainteresowanych proszę o kontakt:

e-mail: pawel-pszczolkowski@wp.pl

tel. 791 – 499 – 215

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>