Dlaczego warto spróbować?

NOWE hobby!
NOWE – większe poczucie własnej wartości!
NOWE pokłady pozytywnej energii!
NOWI przyjaciele!
NOWY styl życie!
NOWE ciało, NOWA dusza!
NOWA / NOWY TY!

Pragniesz w swym życiu NOWOŚCI ???

Trenuj z Pszczółkowski Team !

Dla biegaczy i nie tylko. Dla każdego z osobna i dla Wszystkich razem.

• Do kogo kierujemy ofertę?

Pracujemy dla wszystkich chętnych, którzy chcą poprawić swoje zdrowie, sprawność oraz sylwetkę. Proponujemy treningi zarówno na siłowni, sali gimnastycznej jak i na świeżym powietrzu. Priorytetem jest maksymalne urozmaicenie codziennego treningu, aby stymulować ciało i umysł za pomocą różnych bodźców. Na równi z regularnym ruchem, stawiamy poprawne nawyki żywieniowe, a także higienę osobistą (np. odpowiednia ilość snu), dlatego wszystko w pakiecie przekażemy Ci podczas zajęć.

Specjalistycznym rozwinięciem naszej działalności jest opieka nad sportowcami, którzy chcą poprawić wyniki w zawodach. Paweł z racji swojego doświadczenia, skupia się na planach treningowych dla biegaczy. Mateusz to trener przygotowania fizycznego, który opiera swoje metody o trening funkcjonalny pod daną dyscyplinę.

• Jak pracujemy?

Podstawą naszej pracy jest wywiad i wynikające z niego indywidualne podejście do klienta oraz wspólne ustalenie realnego do realizacji planu. Następnym krokiem są testy zależnie od zaplanowanego treningu np. pomiar obwodów w przypadku pracy nad poprawą sylwetki lub testy sprawnościowe gdy naszym celem jest praca nad osiągami fizycznymi. Kolejnym etapem jest realizacja specjalnie dobranego planu treningowego, a następnie wykonanie okresowych testów, których wyniki służą nam do pomiaru postępów i ew. modyfikacji treningu. Prawda, że proste? :)

Zainteresowanym udostępniamy różne formy kontaktu:

• Oferta „Nie żyję po to by biegać, lecz biegam po to by żyć.” – trener Paweł Pszczółkowski   więcej…

pawel-pszczolkowski@wp.pl Tel. 791 499 215

• Oferta „W zdrowym ciele, zdrowy duch.” – trener Mateusz Kownacki  więcej…

mateuszkownacki4@gmail.com Tel. 694 384 241

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>